reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Závislost na technologiích: Jsou technologie drogou moderní doby? Nejsme na nich tak nějak... závislí?

 

Seriál na Studenta.cz

Miss Academia

Miss Academia

Exkluzivní rozhovory a fotky bez CENZURY!

Všechny díly seriálu zde

Česko má novou Miss studentek vysokých škol!

01.4.2010 /

Velké finále MISS ACADEMIA ČR ve středu 31. března dosáhlo svého vrcholu. Volba již čtrnácté „nej“ vysokoškolačky, kterou organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, proběhla v duchu antiky v Městském divadle Zlín. Titul a korunku MISS ACADEMIA 2010 od poroty získala Kateřina Kubačková studující Ostravskou univerzitu obor management v neziskovém sektoru.

„Mé pocity z výhry jsou jednoznačně šťastné. Jsem ale unavená, oslavy své výhry nechám na později,“ vyjádřila se těsně po vyhlášení výsledků Kubačková. Dvacetiletá rodačka z Horního Těrlicka prošla s přehledem všemi soutěžními disciplínami. Úvodní choreografií, rozhovorem s moderátorem, promenádou v plavkách i šatech. Statečně se poprala i s letošní volnou disciplínou - uvázáním tógy na naolejované mužské tělo.

Vítězství v soutěži ji přineslo také mnoho hodnotných cen jako např. poukázky k péči o pleť, oblečení, boty nebo elektroniku. Vítězka obdržela mimo jiné balíčky kosmetiky, sadu šperků, možnost přepravy po ČR i za hranice naší republiky zdarma, nafocení profesionálního booku nebo peněžní poukázku. Kateřina získala i auto k zapůjčení na půl roku, bezplatnou přípravu na zkoušku IPMA a absolvování kurzu projektového řízení a efektivní komunikace.

Vítězky Miss Academia: zleva Jana Tůmová, Michaela Jůnová, Katka Kubačková, Lenka Kuglíková
Vítězky Miss Academia: zleva Jana Tůmová, Michaela Jůnová, Katka Kubačková, Lenka Kuglíková

Titulem I. VICEMISS ACADEMIA 2010 se pyšní Michaela Junová pocházející z Českých Budějovic, která studuje obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví na Jihočeské univerzitě. Titul II. VICEMISS ACADEMIA pak vybojovala Lenka Kuglíková z Brna, jejímž oborem je Cestovní ruch na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Během slavnostního večera byl vyhlášen také tradiční titul MISS ACADEMIA ONLINE, o němž rozhodovala široká veřejnost. Největší počet hlasů získala jedenadvacetiletá také Lenka Kuglíková. Spolu s titulem získala věcné ceny od společnosti vyrábějící elektroniku a další dárky od partnerů soutěže.

Nově se vyhlašoval titul MISS ACADEMIA Hlas, který byl zajímavý především pro místní posluchače Rádia Zlín. S největším počtem hlasů si jej odnesla Jana Tůmová z Prahy studující na Karlově univerzitě.

Vítězky se do soutěže probojovaly z konkurence 255 přihlášených dívek. Spolu s dalšími finalistkami prošly náročnými castingy v Praze a ve Zlíně a spoustu zážitků si odnášejí ze dvou bohatých soustředění a módní přehlídky.

„Tématem letošního ročníku byla antika. Není tedy divu, že atmosféra, scéna i scénář finálového galavečera se nesly ve stejném duchu. Soutěžící dívky, diváci v sále i ti, co sledovali přímý přenos přes univerzitní televizi Neon, se ocitli v době starověkého Řecka, do níž byl vyslán moderátor Jiří Mádl jako gladiátor. Měl za úkol najít novou ženu pro nejvyššího boha Dia,“ objasnila program večera jedna z manažerek Eva Krutáková. Finálový večer byl zakončen slavnostním rautem a MISS párty pořádanou v MusicLandu Zlín, kam se celá finálová desítka dopravila luxusní limuzínou a svou pouť soutěží oslavila.

Tomas Karlikus

Diskusní fórum

2010-08-10 09:39:37 Znalec Snad jen na Jůnovou se dá koukat, zbytek jsou ...
2010-04-08 18:43:40 Já jsem tam byl také Já jsem si tipoval 3, 7, 2. No ještě, že ...
2010-04-08 13:55:03 Byl jsem tam IQ v tomto pripade roli ale take nehralo:) Ten ...
2010-04-07 23:32:14 Mirek Já jsem byl s kámošem také přítomen. ...
2010-04-05 19:52:34 Berry Nejde o to, aby byla hezčí (ikdyž i to ...
2010-04-04 19:29:36 Porota Omlouváme se a do budoucna se polepšíme. ...
2010-04-04 19:07:03 Anonym Prý došlo ke komunikační a kolektivní ...
2010-04-03 01:43:55 Jirka Doufejme, že si to přečte i někdo z ...
2010-04-02 17:33:09 Divák II Zcela souhlasím!
2010-04-02 17:18:23 Divák Ahojky všem, jako nezaujatý divák, který ...
reklama
reklama
reklama