Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Studenti a generace Y:
Jací jsou čeští Millennials?

 

Seriál na Studenta.cz

Miss Academia

Miss Academia

Exkluzivní rozhovory a fotky bez CENZURY!

Všechny díly seriálu zde

Finalistky MISS ACADEMIA ČR 2011 jsou vybrány!

20.1.2011 /

Soutěž MISS ACADEMIA ČR 2011 zná své finalistky. Z celkového počtu 320 přihlášených vysokoškolaček se na lednových castinzích konaných v Praze a Brně probojovala desítka nejlepších do finále. Slavnostní galavečer, na němţ bude vyhlášená patnáctá MISS ACADEMIA, se uskuteční 29. března 2011 v Kongresovém centru Zlín.

Na castinzích se sešlo celkem osm desítek dívek, na kterých měly všechny za úkol zdolat vědomostně-inteligenční test, rozhovor s porotou a v neposlední řadě promenádu v plavkách. U účastnic soutěže byla posuzována nejen krása, ale především inteligence. „Pokud dívka úspěšně absolvovala vědomostně-inteligenční test, měla velkou šanci postoupit do finále. Bodové hodnocení testu mělo v konečném součtu největší váhu,“ uvedl manažer projektu Ondřej Kalvach.

Na pražském semifinále, které se konalo v hotelu Hilton Prague, do poroty usedli manaţer projektu MISS ACADEMIA ČR 2011 Ondřej Kalvach, úřadující MISS ACADEMIA ČR 2010 Kateřina Kubačková, vydavatel studentského časopisu Studenta Adam Kožela a partner projektu Kamil Trávník.

Brněnské semifinále hostila Fakulta strojního inženýrství na VUT, kde se v porotě sešli stejně jako v Praze Kateřina Kubačková a Kamil Trávník. Na místo Ondřeje Kalvacha se posadil druhý hlavní manažer projektu Marek Klos. Čtvrtým porotcem se stal projektový manažer studentského časopisu Studenta Petr Kubíček, který osvětlil, co si o projektu myslí: „MISS ACADEMIA se snaží už ze své podstaty dokázat, že krása a inteligence mohou existovat v dokonalé symbióze. Tomuto projektu se dobře daří skloubit dohromady i další aspekty. A tedy to, že se jedná o studentskou akci, která má dobré renomé a je schopna si držet profesionální status.“

Po vyhlášení výsledků brněnského semifinále organizátoři soutěže porovnali výsledné body všech dvaceti postupujících a vybrali konečnou desítku. Ta se v březnu utká v boji o titul MISS ACADEMIA ČR 2011.

Z pražského semifinále postoupily:

Aneta Dvořáková – České vysoké učení technické v Praze, 21 let, Velvary

Kateřina Kolomazníková – Univerzita Karlova v Praze, 22 let, Praha

Věra Nagyová – České vysoké učení technické v Praze, 22 let, Praha

Šárka Sokolová – Policejní akademie ČR v Praze, 21 let, Praha

Barbara Škodová – Univerzita Karlova v Praze, 22 let, Olomouc

Z brněnského semifinále postoupily:

Markéta Břízová – VŠB v Ostravě, 21 let, Ostrava

Pavlína Kadlecová – Univerzita J. A. Komenského v Praze, 20 let, Podivice u Vyškova

Klára Rouzková – Mendelova univerzita v Brně, 19 let, Modřice u Brna

Veronika Šticová – Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, 21 let, Uherský Brod

Nikola Vavříčková – Univerzita Palackého v Olomouci, 20 let, Rosice u Brna

Pro finálovou desítku je na konci měsíce ledna připraveno jedno z úvodních soustředění. „Při víkendovém soustředění na andělsky krásné a po čertech chytré slečny čeká náročný program v podobě natáčení rozhovorů, nafocení materiálů a účasti na navrhování šatů, ve kterých se poté předvedou na slavnostním galavečeru“, dodal manaţer projektu Marek Klos.

Hledáme miss, která má (s)mysl.

Více informací na www.missacademia.cz a http://www.facebook.com/missacademia.

Diskusní fórum

Proudly Primát.cz Kolejroku.cz