Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Studenti a generace Y:
Jací jsou čeští Millennials?

 

Seriál na Studenta.cz

Miss Academia

Miss Academia

Exkluzivní rozhovory a fotky bez CENZURY!

Všechny díly seriálu zde

MISS ACADEMIA 2011 se blíží do finále! Deset finalistek již dorazilo do Zlína!

25.3.2011 / Společnost

Desítka finalistek soutěže MISS ACADEMIA ČR 2011 dorazila ve středu 23. března do Zlína. Dívky zde absolvují v pořadí již druhé soustředění, které vyvrcholí o týden později slavnostním galavečerem. Na něm bude zvolena nová MISS ACADEMIA ČR 2011.

„Pro dívky je ve Zlíně připraven nabitý program. Hned po příjezdu se začnou pilně připravovat na finálový galavečer. Čeká je výběr bot, zkoušky šatů a nácviky choreografie, kterou budou pilovat i po zbytek týdne“, upřesňuje David Bio Sounon, člen produkčního týmu. Kromě tvrdé práce na finalistky čeká i zaslouţený odpočinek a nezapomenutelná zábava. „Děvčata si zahrají bowling, zajdou do kina a uvolní se tancem v jednom ze zlínských hudebních klubů“, dodává Bio Sounon.

Dívky i na módní přehlídce
V pátek 25. a v sobotu 26. března 2011 se bude konat ve zlínském obchodním a zábavním centru Zlaté jablko tradiční módní přehlídka, na které se veřejnosti poprvé osobně představí finálová desítka. „V souvislosti s módní přehlídkou probíhá od čtvrtka 17. března 2011 v prostorách OZC Zlaté jablko výstava profilových fotografií finalistek MISS ACADEMIA ČR 2011. Návštěvníci mohou po jejich zhlédnutí hlasovat pro nejsympatičtější dívku, která na vrcholu připraveného programu získá titul MISS ACADEMIA Zlaté jablko“, prozradila Natália Cíbiková, manaţerka módní přehlídky.

Jak se dostat na finále?
Očekávaný finálový večer proběhne 29. března 2011 ve 20 hodin v Kongresovém centru Zlín. Vstupenky jsou stále k dostání. Detailní informace o předprodeji naleznete na www.missacademia.cz. Vyhlášením MISS ACADEMIA ČR pro rok 2011 nezapomenutelný večer nekončí. Pokračovat bude na oficiální afterparty MISS PARTY 2011, která se uskuteční v Music Landu Zlín. Více informací na www.missparty.cz.

Hledáme miss, která má (s)mysl!

Více informací na www.missacademia.cz a www.facebook.com/missacademia 

Diskusní fórum

Proudly Primát.cz Kolejroku.cz