Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Studenti a generace Y:
Jací jsou čeští Millennials?

 

Seriál na Studenta.cz

Miss Academia

Miss Academia

Exkluzivní rozhovory a fotky bez CENZURY!

Všechny díly seriálu zde

MISS ACADEMIA 2011 startuje! Přihlaste se i vy!

05.12.2010 / Studentský život

Andělsky krásná, po čertech chytrá – jsi právě taková? Navštěvuješ jakoukoliv vysokou školu v prezenční či kombinované formě studia a tvůj věk nepřesahuje 26 let?! Neváhej a přihlas se do soutěže MISS ACADEMIA ČR!

Jak se přihlásit?
Přihlásit se můžeš na webových stránkách www.missacademia.cz. Uzávěrka přihlášek je 31. prosince 2010!

Castingy
První casting se uskuteční 7. ledna v Praze, druhý následuje 14. ledna v Brně. Boj o korunku proběhne 29. března v Kongresovém centru Zlín. Nehledáme jen umělé ideály krásy. Hledáme miss, která má (s)mysl!

Co je MISS ACADEMIA?
Soutěž MISS ACADEMIA ČR pořádají letos již po 15. studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. Oslovovány jsou všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol z celé České republiky. Její počátek se datuje již k roku 1997, kdy byla v rámci reprezentačního plesu zlínské Fakulty technologické zvolena nejmilejší studentka. Od té doby soutěž prošla mnohými změnami, její poselství však zůstává stále stejné. Nehledáme umělé ideály dnešní doby, ale dívku, která ukáže, že ke skutečnému významu slova krása patří hlavně půvab, šarm a inteligence.

Podívejte se, jak vypadal minulý ročník  MISS ACADEMIA ČR! www.missacademia.studenta.cz

Diskusní fórum

Proudly Primát.cz Kolejroku.cz