reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Závislost na technologiích: Jsou technologie drogou moderní doby? Nejsme na nich tak nějak... závislí?

 

Seriál na Studenta.cz

Miss Academia

Miss Academia

Exkluzivní rozhovory a fotky bez CENZURY!

Všechny díly seriálu zde

MISS ACADEMIA: poslední možnost stát se nejkrásnější studentkou roku 2011!

04.1.2011 / Společnost

Náborová kampaň MISS ACADEMIA byla na webových stránkách soutěže ukončena 31. prosince 2010. Pokud jste se nestihly přihlásit, nezoufejte! Letos poprvé máte unikátní možnost přihlášení se přímo na castinzích v Praze a Brně. Přijďte a ukažte, že i Vy máte (s)mysl!

První casting se uskuteční 7. ledna v pražském hotelu Hilton, druhý  o týden později 14. ledna v Brně, kde bude místo konání včas upřesněno. Oba castingy začínají v deset hodin ráno registrací doposud přihlášených dívek. Pokud se soutěže chcete zúčastnit a propásly jste registraci na webových stránkách, dostavte se do jedenácté hodiny dopolední. S sebou si vezměte potvrzení o studiu (index či ISIC), občanský průkaz, černé společenské šaty a plavky.

Co vás na castinzích čeká?
„Připravte se na zdolání vědomostně-inteligenčního testu, poté bude následovat rozhovor s porotou a nakonec přijde na řadu promenáda v plavkách. Do poroty zasednou zajímaví lidé z řad mediálních partnerů projektu, ale také odborníků z různých profesních oblastí.“ přiblížila program PR manažerka a tisková mluvčí Žaneta Cvernová.

Projekt je již po patnácté organizován studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V rámci předmětu Komunikační agentura si studenti na vlastní kůži vyzkoušejí náročné přípravy, organizaci i dokončovací práce na projektech v praxi.

Hledáme miss, která má (s)mysl!

Více informací:
www.missacademia.cz a www.facebook.com/missacademia.

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama